Vánoční dárky, s kterými se nespletete

Blíží se Vánoce a s nimi spoustu starostí s nákupy dárků. Co darovat a čemu se naopak vyhnout? Mezi nejhorší možné dárky se pravidelně řadí věci do domácnosti (to mám jako více uklízet a lépe vařit?), prostředky na hubnutí či vstupné do fitka (jsem snad tlustý / tlustá?), vouchery ze slevových portálů (to na mě chce šetřit?), „měkkouše“ (jééé, to je ale pěkný svetřík!) nebo dokonce v zoufalosti sáhneme po dárku s firemním logem (to si sehnal někde zadarmo, ne?). Když pak chybí jakákoliv fantazie, uchylujeme se často k darování finančních prostředků v obálce.

Ideální vánoční dárek by měl přinášet především radost. Radost pro dárce i obdarovávaného. Radost, na kterou budou obě strany dlouho vzpomínat. Proto jsou stále oblíbenější zážitkové dárky. Ať už darujete dárek adrenalinový (seskok padákem, bungee jumping), rozmazlovací (masáže, drbání, pivní lázně), gastronomický (degustační menu, romantická večeře), zážitkový (pobyty, let balónem) nebo něco z koníčků obdarovaného (jízda ve Ferrari či tanku), určitě se nespletete. Darování zážitku má mnoho výhod:

  1. u většiny zážitků můžete dárek prožít s obdarovaným
  2. pokud se náhodou netrefíte do vkusu obdarovaného, může si poukaz zdarma vyměnit za jakýkoliv jiný dárek. Případně můžeme přímo darovat univerzální poukaz.
  3. poukazy jsou dodávány v krásném dárkovém balení a je možné je personifikovat osobním přáním
  4. zážitky jsou po celé České republice a je možné je využít po dobu jednoho roku
  5. dárek obdržíte do druhého dne, v případě elektronického poukazu pak ihned po zaplacení

Na těchto stránkách najdete nabídku jedné z nejstarších zážitkových agentur. Působí na českém trhu již 13 let a pečlivě vybírá ty nejlepší zážitky, u kterých garantuje kvalitu. Tak neváhejte a vybírejte z 300 zážitků!

Vánoční dárky, s kterými se nespletete
Přesunout se na začátek