Dárky pro děti

Dárky pro děti

Podívejte se na tipy na dárky pro děti všech věkových kategorií, od nejmenších po pubertální. Inspirujte se desítkami tipů na skvělý dárek!

Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Elektrokoloběžka – hit letošního roku

  Chcete dát teenagerům něco skutečně cool? Naskočte na trend elektromobility a darujte elektrokoloběžku BTX250! Elektrokoloběžka je tou pravou volbou pro vaše děti, a to hlavně díky výběru barev, skladností („zaparkovat“ koloběžku můžete třeba pod stůl) a nízkou hmotností, takže můžete snadno přenést či nastoupit do MHD. Nabije se za 5 hodin, dojede až 30 km, a to rychlostí až 25 km/h. Kupujte přímo u výrobce.

  Zobrazit produkt Do e-shopu
 • Elektronická Albi tužka

  I děti můžou milovat učení! Elektronická Albi tužka vám pomůže přivést vaše dítko ke knihám a zájmu o učení. Můžete darovat dětem již od tří let. Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který přináší spoustu informací a zábavy. Stačí se lehce dotknout tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba. Elektronická tužka Albi umožní využívat všechny výrobky označené logem Kouzelné čtení.

  Zobrazit produkt Do e-shopu
 • Nocování mezi exotickými zvířaty

  Všechny děti milují zvířata! Darujte jim jedinečný zážitek – noc mezi exotickými zvířat v ZOO Tábor. S celou rodinou stráví noc v komfortním pokoji a ráno se budou probouzet obklopeni zvuky zvířat a připadat si jako na soukromém safari!

  Zobrazit produkt Do e-shopu
 • Župan nebo župánek pro dítě

  Župan pro dospívající dívku (nebo i dospívajícího chlapce) či župánek pro podtržení roztomilosti vašeho dítka? Možná uděláte radost především sobě, ale tenhle „měkký“ dárek určitě stojí za to!

  Zobrazit produkt Do e-shopu
Přesunout se na začátek