Dárky pro ženy

Dárky pro ženy

Přinášíme inspiraci pro výběr dárků, se kterými u žádné dám nešlápnete vedle. Zahrnuje tipy na dárky pro manželku, partnerku, kamarádku, příbuznou či kolegyni.

Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • Adrenalinový dárek

  Adrenalinový dárek opepří život každé ženy. I když se ne vždy takový dárek setká s pochopením, intenzita zážitku je tak vysoká, že bude dlouho na co vzpomínat! Volit můžete mezi mírnějšími variantami jako je třeba střelba na střelnici či indoor skydiving až po skutečně hardcore adrenalin jako extrémní bungee jumping, tandemový seskok s padákem nebo tandemový paragliding. Jak se říká, zážitek musí být hlavně silný!

  Zobrazit produkt Do e-shopu
 • Elegantní župan

  Ženy se rády rozmazlují, milují komfort, pohodlí. Pokud jim věnujete elegantní župan, se kterým si žena užije hřejivý pocit ihned po koupeli, uděláte jí bezpochyb velkou radost.

  Zobrazit produkt Do e-shopu
 • Parfémy a kosmetické dárkové sady

  Parfémy jsou tradičním vánočním dárkem, ale rozhodně nepatří mezi dárky z nouze. Při výběru je důležitý typ vůně, kterou má žena ráda (od svěžích citrusových až po těžké kořeněné), až poté vybírejte podle flakonu. Správné vůně se mají vrstvit, proto je vhodné koupit dárkovou sadu obsahující kromě EdP / EdT také třeba body lotion.

  Zobrazit produkt Do e-shopu
Přesunout se na začátek