Letos můžete na vánočních nákupech vydělat

Vánoce pomalu klepou na dveře a my se pomalu rozhlížíme, co komu nadělíme pod stromek. Však to znáte. Pokukujeme po e-shopech a už se děsíme, jak naše konta po svátcích budou zet prázdnotou. Co takhle vyzkoušet nejštědřejší cashback a letos na dárcích „nevykrvácet“?

Tohle není vtip ani pohádka, opravdu je možné nakupovat, to po čem vaše srdce touží, a následně inkasovat část peněz zpátky. Dokonce hodně peněz. Pojďte si poslechnout o tomto (nejen) vánočním zázraku, který vašim blízkým zajistí vskutku štědrý večer a vám uštědří stovky až tisíce korun v podobě cashbacku.

Cashback je stručně řečeno provizní prodej, díky kterému získáte zpět peníze za nákup přes cashbackový portál. Zkuste třeba cashback s všeříkajícím názvem Hamty.cz, který vrací až 50 % z nákupů. Nemějte obavy, protože jsme to otestovali za vás. Funguje následujícím způsobem: nejprve se zdarma registrujete přes e-mail nebo Facebook. Bez nutnosti zadávat jakékoliv jiné údaje než e-mail a heslo, což je uživatelsky velmi příjemné. Hotovo? Tak můžeme začít utrácet! Ovšem s vidinou vrácené části peněz. Celou provizi, kterou získá cashback za přivedení zákazníka do jejich e-shopu, se připisuje na Hamty účet a následně na bankovní konto. 

Věřte, že je z čeho vybírat. Hamty.cz spolupracuje s 450 e-shopy, ve kterých splníte sobě i svým blízkým všechna možná i nemožná přání a touhy. Mezi ty nejznámější patří třeba AliExpress.comBooking.comBonprixDrMaxAboutYouKasa.czNotino, AstratexZootBonami.

Cashback dává nakupování zcela novou perspektivu a právě adventní utrácení je skvělou příležitostí, kdy ho vyzkoušet.

Letos můžete na vánočních nákupech vydělat
Přesunout se na začátek