Nešetřete cestovními zážitky, šetřete peníze

Vydat se za hranice všedních dnů je vždy skvělý nápad. Můžete koupit letenky, jízdenky na vlak, nebo sednout do auta vydat se, kam vás kola ponesou. Navíc při objednávání zájezdu, hotelu, letenek či pojištění můžete v některých případech i získat část peněz zpět. Pokud tedy využijete nejštědřejší cashbackový portál.

Dovolená nebo výlet se mohou někdy pořádně prodražit. Jenže, kdo z nás by chtěl šetřit na zážitcích? Když už vyrazíme někam „do světa“, ale třeba jen po republice, rádi si užijeme veškerá lákadla, které ona destinace nabízí. Každý si s potěšením dopřeje lahůdky v místních restauracích, nakoupí krajové speciality, pozná kulturní památky a lokální atrakce, na které se většinou platí mnohdy vysoké vstupné. Nesmíme zapomenout na suvenýry a dárky pro naše milované. To všechno zkrátka stojí nějakou tu korunu nebo euro.

Proč tedy neušetřit někde jinde – třeba na platbě cestovní kanceláři, hotelu, jízdenkách, letenkách nebo pojištění. Jak to provést? To je jednoduché! Stačí se zdarma zaregistrovat na nejštědřejším cashbackovém portálu Hamty.cz a vybrat si z nabídky e-shopů, které se týkají cestování (BookingHotelsAgodaFiro Tour…). Po nákupu konkrétního produktu se se vám určité procento ze zaplacené sumy vrátí zpět na vaše konto. Pokud si svou zkušenost nenecháte pro sebe a doporučíte Hamty.cz svým známým, získáte za každého z nich 200 Kč na své konto.

Nešetřete cestovními zážitky, šetřete peníze
Přesunout se na začátek